• Пн-Пт: 9:00 - 18:00
  • Сб-Вс: 10:00 - 15:00
Поиск товара:
Фото Видеокурс Мотортестер. Autoscope от А до Я. Алексей Пахомов - motorstate.com.ua
Фото Видеокурс Мотортестер. Autoscope от А до Я. Алексей Пахомов - motorstate.com.uaФото Видеокурс Мотортестер. Autoscope от А до Я. Алексей Пахомов - motorstate.com.uaФото Видеокурс Мотортестер. Autoscope от А до Я. Алексей Пахомов - motorstate.com.uaФото Видеокурс Мотортестер. Autoscope от А до Я. Алексей Пахомов - motorstate.com.ua

Видеокурс Мотортестер. Autoscope от А до Я. Алексей Пахомов

Видеокурс Мотортестер. Autoscope от А до Я. Алексей Пахомов
в наличии
Цена:835 грн
Купить
Купить в 1 клик
купить в кредит

Доставка

  • Днепр - самовывоз
  • Украина, по миру - курьерская служба

Оплата

  • Наличными, безналичными
  • Кредит, рассрочка
  • Visa, MasterCard
  • PayPal, Яндекс деньги, Qiwi
Описание

Описание

Видеокурс Мотортестер построен по принципу «делай как я». Осваивайте мотортестер шаг за шагом, повторяя действия автора курса. Просмотрев все 18 уроков курса, вы полностью научитесь работать осциллографом Постоловского и сможете легко и быстро выполнять диагностику даже самых сложных дефектов.

Курс прочитан простым и доступным языком, вы все прекрасно поймете.

Продолжительность курса - 10 часов 8 минут.

Видеокурс Autoscope от А до Я Алексей Пахомов! Фрагмент Видео часть 1

«Колись давно, років п'ятнадцять тому, я вперше взяв у руки мотортестер. Прочитавши інструкцію, встановив програму. З легким хвилюванням зробив перше підключення до автомобіля. Це був трициліндровий Daewoo Matiz, а подивитися я вирішив висока напруга. Яке ж було моє розчарування, коли я побачив на екрані чотири імпульсу! Але ж циліндрів три... Чорт забирай, що я роблю не так? Я пам'ятаю щось неприємне відчуття власного безсилля, коли дивився на екран і бачив чотири циліндри замість трьох і не міг зрозуміти, чому це відбувається.»

Виявилося, що не все так просто і тонкощів в роботі з мотортестером багато. Вже пізніше, у всьому розібравшись і багато зрозумівши, я навіть написав ряд статей про роботу з мотортестером. Вони знаходяться тут же, в розділі "Багаж знань". Але це було пізніше.

Напевно ви стикалися з подібним неприємним відчуттям, коли щось вперто не виходить, і ви не знаєте, чому. Мало того, маючи дуже крутий і дорогий прилад, ви навіть можете не знати всіх чудових можливостей, які він надає.

Мабуть, найбільш просунутий на сьогодні мотортестер - це Autoscope IV, більше відомий під назвою "осцилограф Постоловського". Прилад чудовий, прилад навіть в деякому сенсі дослідний. Але, як і будь-який складний прилад, він вимагає відповідного підходу.

Чому?
Нещодавно мені зателефонував чоловік і сказав приблизно наступне: «Я купив осцилограф Постоловського. Навчіть мене їм працювати!» Відповісти складно. Це все одно, що відповісти на прохання «Я купив скальпель, навчіть мене робити операції на серці». У медичних інститутах студенти кілька років вивчають будову людського організму і тільки після цього беруть в руки скальпель. Точно так само і з мотортестером. Потрібно розуміти, як працює двигун, що саме ви вимірюєте, і тільки після цього стане ясно, як виконується цей вимір.

Проблема є. Але з сьогоднішнього дня є і рішення. Це новий навчальний відеокурс "Autoscope від А до Я". Дозвольте мені трохи розповісти про те, як він створювався.

Я сказав сам собі: «Олексій, ось людина, яка перший раз побачив цей прилад. Ця людина не знає нічого. Навіть того, що для тебе очевидно. Розкажи йому, як працювати приладом!» З такою установкою я обмірковував матеріал курсу.

Після довгих роздумів вирішив побудувати курс наступним чином. Перш за все висвітлити базові речі: поняття сигналу, спектра, каналу, синхронізації. Потім взяти прилад в руки і познайомитися з ним. А далі - беремо по черзі області застосування приладу, розглядаємо їх в теорії і відразу на практиці, на реальному автомобілі. Наприклад, перевірка харчування і "маси": спочатку малюємо схему на дошці і з'ясовує суть цієї операції, потім тут же робимо її на автомобілі.

У такому ключі показані практично всі способи застосування приладу. Єдине, що я не показав, - це виконання тесту El Power, так як на сайті виробника є просто чудове відео з цього тесту.

Як завжди, курс побудований за принципом «роби як я». Освоюйте прилад крок за кроком, повторюючи мої дії. Переглянувши всі 18 уроків курсу, ви повністю навчитеся працювати осциллографом Постоловського і зможете легко і швидко виконувати діагностику навіть найскладніших дефектів.

Характеристики
Авторы настроек/курсовПахомов
Тема видеокурсаДиагностика автомобиля
Формат видеокурсаЗапись курса
Фото Видеокурс Мотортестер. Autoscope от А до Я. Алексей Пахомов - motorstate.com.uaФото Видеокурс Мотортестер. Autoscope от А до Я. Алексей Пахомов - motorstate.com.uaФото Видеокурс Мотортестер. Autoscope от А до Я. Алексей Пахомов - motorstate.com.uaФото Видеокурс Мотортестер. Autoscope от А до Я. Алексей Пахомов - motorstate.com.ua
Отзывы (0)
Написать отзыв

Оставьте отзыв о товаре

Оцените товар
добавить комментарий
Товары, похожие на Видеокурс Мотортестер. Autoscope от А до Я. Алексей Пахомов
< >
Полезно
Присоединяйся
Контакты
Viber и WhatsApp
Skype: motorstate
info@motorstate.com.ua
Пн-Пт: 09:00 - 18:00
Сб: 10:00 - 15:00
©2021 MotorState